Főoldal
 Vendégkönyv

H I R D E T É S

2020. szeptember 20.

Szentmisék a kápolnában: hétfőn, szerdán, pénteken este 6, kedd,csütörtök reggel 8, vasárnap ½10-kor. A templomban:szombaton este 6, vasárnap11-kor.Dusnokpusztán:vasárnap reggel 8 órakor.

9. 20. Vas. 25. évkAladár,Sinkó és a Dudra család

9. 21. Hétfő Hálából 24. házassági évf. Szent Máté ap és ev Ü

9. 22. Kedd

9. 23. Szerda18h: Hálából unoka balesetből szerencsés kimeneteléért

9. 24. Csütörtök Szent Gellért pp.v. Ü

9. 25. Péntek18h: Gizella és Béla +szül. és + htk

9. 26. Szombat Szent Kozma és Damján vértanúk e

9. 27. Vas. 26. évk Keresztszülők + és +htk11h: Szűcs Endre és fel. Etelka +nagysz. Elsőáld, ker.

Perselyezés a szentmise végén. Vasárnap, ma du. 5 órakor érsek úr kérésére egyházközségi képviselőtestületi gyűlés lesz a kápolnában. Sp. külterületére az erdélyi Széphavas-kápolna ikerkápolnáját szeretnék megépíteni. Érsek úr erről kérdezi az egyházközség képviselőit. Szeptember 26-án 18 órakor a Bányai ref. Gyülekezet templomában Dr. Csókai András idegsebész, agykutató tanúságtétele lesz. Szeretettel várják az érdeklődőket! L. plakát. A következő vasárnap szept. 27-én a templomban 2 gyermek elsőáldozó lesz. Imádkozzunk értük, örüljünk velük. A tavaszi vírus kezdetén karitász tagok áldozatos munkát végeztek, amiért egyházmegyei oklevelet kaptak. Az oklevél átadása szept. 29-én kedden a reggel 8 órakor kezdődő szentmise keretében lesz a kápolnában, majd szerény közös reggeli. Aki részt tud venni kérem a sekrestyében jelentkezzen! Október 4-én lesz a péterfillér gyűjtés. Ugyanezen a vasárnapon lesz Dusnokpusztán a templombúcsú ünnepe. – Dp a péterfillér gyűjtés szept. 27-én lesz. Aki bizonytalan, hogy befizette-e az idei egyházfenntartói járulékot, a bejáratnál megtekintheti a befizetők névsorát.

Hozzáadás dátuma: 2010.08.03. 21:31
Utolsó módosítás dátuma: 2020.09.20. 09:33

Sajószentpéteri Római Katolikus Egyházközség 2009. Minden jog fenntartva!
A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu