Főoldal
 Vendégkönyv

H I R D E T É S

2020. május 31.

A facebookon részemről megszűnik a szentmise közvetítés. A kápolnában: H, Sze, P. este 6, K, Cs,. reggel 8. A templomban P, ½8, Szo. e. 6, V. 11 órakor. V. Dp. 8, a kápolnában ½10-kor lesz a szentmise.

5. 31. PÜNKÖSD VASÁRNAP K:Lipcsik Ferencné Piroska +és, + és élő htk T: Hívekért,

6. 1. Hétfő Egy kisgyermek gyógyulásáért A Boldogságos Szűz Mária az Egyház Anyja Sz. Jusztinusz v.

6. 2. Kedd Safarcsik család élő és +tagjaiért Szt. Marcellinusz és Szt. Péter v

6. 3. Szerda Lwanga Szt. Károly és társai, v. e

6. 4. Csütörtök Szt. Quirinus (Kerény) pp. V. e

6. 5. Péntek Szt. Bonifác pp. v. e

6. 6. Szombat Szt. Norbert pp.

6. 7. Szentháromság Vas. Rémiás Andrásné Mária +éa, + és élő htk

A szentmisét követően a lorettói litániát imádkozzuk.

„A társadalom részéről többen indítványozták, hogy június 4-én délután fél ötkor szólaljanak meg országszerte a harangok. Aki a harangszót hallja, vagy megszólaltatja harangjait, tegye ezt az imádság lelkületével. Könyörögjön hazánkért, népünkért határainkon innen és túl, és Közép-Európa összes népeiért, hogy békében, szeretetben és alkotó együttműködésben építhessük közös jövőnket. Budapest, 2020. május 21.” A kápolnában ¼5-től szentségimádás. (Következő vasárnap itt nem lesz.) Pénteken elsőpéntek… Következő vasárnap Szentségimádás.

Hozzáadás dátuma: 2010.08.03. 21:31
Utolsó módosítás dátuma: 2020.05.31. 10:09

Sajószentpéteri Római Katolikus Egyházközség 2009. Minden jog fenntartva!
A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu