Főoldal
 Hittansarok
 Vendégkönyv

Hittansarok

Szeretettel köszöntök minden látogatót, a gyerekeket és persze szüleiket, illetve bárkit aki beletekint a mi kis Hittansarkunkba.

A hittanórákra szeretettel várunk minden kedves érdeklődő óvodást, iskolást!

Fedor Péterné, Kormos Józsefné, Paszternákné Tóth Júlia hitoktatók

Az óvodai hittan minden sajószentpéteri óvodában biztosított, év közben is várjuk a jelentkezéseket, kérjék az óvónők segítségét!

Szeretettel várjuk hittanosainkat gyerekklubjainkba! Az ifjúsági klubalkalom feltétele az előzetes jelentkezés! A gyerekklub alkalmaknál is jó, ha jelzed, hogy jössz, hogy biztosan legyen elég eszközünk a kézműveskedéshez!

Nem érhető el leírás a fényképhez.

A képen a következők lehetnek: egy vagy több ember és szöveg

Az alábbi linkre kattintva egy kis ízelítőt láthatunk a hittanórai foglalkozásokból, a hittanosok munkáiból:

Keressék fel plébániánk facebook-oldalát is, ahol a szentmisék időpontja mellett aktuális programjainkról is találnak tájékoztatót! Legújabb fényképeink is ott tekinthetők meg!

A letöltésre kattintva megtekintheted az alapvető imádságokat amiket egy hittanosnak tudnia kell aki elsőádozásra és bérmálkozásra készül:Letöltés

Amit az elsőálldozóknak és bérmálkozóknak tudniuk kell:

Kérdések és válaszok: Letöltés

Az Oltáriszentségről: Letöltés

A bérmálás szentségéről: Letöltés

A bűnbocsánat szentségéről: Letöltés

labirintus

imája

Kedves Látogató!

Már biztosan halottál a kezdeményezésről, kérünk, imádkozz velünk és segíts ahol tudsz abban, hogy városunkban is lehessen Egyházi iskola, ahol gyermekeink nem csak tudásban, hanem lelkiekben is gyarapodhatnak, ahol növelik hitüket és helyes erkölcsi iránymutatást kaphatnak.

E cél elérésére imahadjáratot indítottunk.

Kérlek, imádkozzál velünk pár percig naponta 19.00-21.00 között, amikor neked megfelel, s bármit, amit imádkozni szoktál. Szeretettel várunk péntekenként a kápolnába a 17.00-ás szentmisére és az utána lévő szentségimádásra, amit szintén e cél érdekében ajánlunk fel.

Hozzáadás dátuma: 2010.10.06. 09:14
Utolsó módosítás dátuma: 2019.10.07. 16:10

Sajószentpéteri Római Katolikus Egyházközség 2009. Minden jog fenntartva!
A honlap az (em) ecclesia segítségével készült.
Sablon: © katolikus.hu